Перейти до вмісту

Єпархіальний фестиваль гумору “Наші фіглі”

      29 лютого в місті Іршава відбувся фестиваль гумору “Наші фіглі” в якому прийняли участь 12 команд. Загалом ця подія зібрала понад 600 молодих людей. Як і кожна християнська подія, фестиваль почався з молитви. Молебень очолив преосвященний владика Ніл.

      Організатори фестивалю, враховуючи що на дворі високосний рік, запропонували командам пожартувати на цю тематику. Не зважаючи на те, що тема була досить складною, всі команди змогли розкрити її в повній мірі та підняти настрій всім глядачам. 

      Цього року перемогу здобула команда “У руках Христа” з села Макарьово. За словами команди, підготовка до фестивалю була дуже плідною. Кожен учасник доклав багато зусиль у написанні сценарію з веселими жартами та сценками. Перед початком Великого посту посміятися від душі дуже корисно.

      “Я вважаю, що такі заходи є добрими для молоді, бо вони можуть познайомитися з новими людьми і хоча б на деякий час відволіктися від своїх гаджетів, тому що зараз це дуже актуально, бо діти чим далі тис все більше часу проводять з своїми телефонами.” – поділилась своїми враженнями учасниця події Даніела.

      Папа Франциск каже: “Шлях радості християнина передбачає почуття гумору: вміти щиро без образ сміятися з себе, з інших, з речей – це притаманно людині”.

      Всі команди та організатори постаралися на славу. Побажаємо їм хорошого почуття гумору, натхнення і надалі продовжувати організовувати даний фестиваль, щоб кожен рік залучати все більше і більше молоді створювати нові команди й приймати участь у “Наших фіглях”.

                                                                                      Молодь с.Макарьова