Перейти до вмісту

Парафія святих верховних апостолів Петра і Павла, м.Хуст

     Парафія святих апостолів Петра і Павла в м.Хуст була зареєстрована 12 травня 1988 року Божого за старанням активістів Федора Анишинця та Василя Палюка.

     Своє духовне життя, релігійна спільнота розпочала цього ж року у приміщенні минулого соковинного заводу, де орендувався зал для проведення Богослужінь в неділі та свята.

     Першим священиком, який розпочав духовне життя парафії був о.Степан Лях. За великим старанням активістів у 2000 році від міської ради було отримано земельну ділянку для будівництва храму, що знаходиться по вул.Мічуріна 4. Там же стоїть тимчасова капличка та зводиться новий храм наріжний камінь, якого освятив владика Мілан Шашік 1 липня 2006 року, за адміністратора о.Володимира Бабича.

     Будівництво каплички було розпочато у травні 2007 року, а 25 серпня цього ж року в суботу перед Архієрейською літургією освятив владика Мілан єпископ-ординарій Мукачівської греко-католицької єпархії.

  На весні 2010 року за старанням адміністратора та кураторії розпочалося будівництво нового храму. На даний час будівництво знаходиться на стадії завершення. 14 липня 2019 року відбулося освячення престолу та даного храму владиком Міланом єпископом-ординарієм МГКЄ. З 2015 р. адміністратором парафії є о.Руслан Бурдюх.

Закарпатська обл. м.Хуст, вул.Мічуріна 4 Храм «СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА»

неділя та святкові дні

08:30 Вервиця
09:00 Божественна Літургія
10:15 Молитовна спільнота «Матері у молитві»

будні

9.00 – Божественна Літургія
 
1-а П’ятниця 
08:00 Сповідь
09:00 Божественна Літургія
 
Субота:
09:00 Божественна Літургія (1-а субота місяця Літургія в намірі «Матері у
молитві»)
18:00 Велика Вечірня

Настоятель парафії:

Настоятель парафії св.апп. Петра і Павла м.Хуст о.Руслан Бурдюх