Перейти до вмісту

Молодіжна комісія Мукачівської греко-католицької єпархії – Молодь з Успенського собору Мукачева

               Цикл розповідей історій створень молодіжних парафіяльних організацій нашої єпархії! Тому сьогодні буде історія про мукачівських:)
 
Молодь з Успенського собору Мукачева гортувалася на катехизацію і зустрічі з сестрою Августиною Зейкан ЧСВВ, і думали якби назвати їх молодіжку.
 
І так народжується ТСМ-Товариство Серця Марії, рік народження 1995-6. З с. Августиною, яка стала першим молодіжним координатор проводили зустрічі, розваги, літні табори на Верховині у В Воротах і в Грабівниці, згодом на Тисі. Особливістю даної молодіжної спільноти стало те, що вона народила багато покликань до священичого стану. Молодь з ТСМ є постійні учасники фестивалів і молодіжних акцій у єпархії.
 
До прикладу, перший КВК, який відбувся у Мукачеві став дебютом для Мишей із собору. Також багато отців піклувалось про соборну молодь-о. Степан Кабацій, о. Мирон Бескид, а тепер ними піклується і сам ексвипускник ТСМ о. Василь Соляник. Доречі, самі активні Тезешники, то мукачівські)
 
Тому друзі гортаємо далі, кладемо лайк і поширюємо даний допис!А ще не забувайте про молитву, мийте руки і носіть маску:)
 
Чекаємо і від Вас історій про молодіжки:)