Перейти до вмісту

Запрошення на участь у тендері. Косівська Поляна

     Управління Мукачівської Греко-Католицької Єпархії запрошує до участі у тендері у рамках співпраці з німецькою гуманітарно організацією “Знаки надії” ( „Sign of Hope”) по допомозі внутрішньо переміщеним особам і в облаштування для них можливості тимчасового проживання в духовному пасторальному центрі для молоді імені Блаженного Теодора Ромжі в с. Косівська Поляна, Рахівського району.

Назва проекту: “Реконструкція духовного пасторального центру для молоді імені Блаженного Теодора Ромжі в с. Косівська Поляна, 255а, Рахівського району, Закарпатської області”
(код ДК 021:2015:45000000-7 – Будівельні роботи та поточний ремонт)

    Дана співпраця реалізовується в рамках Проекту «Проект реагування на надзвичайні ситуації для ВПО в Україні та українських біженці в Словаччині» GFFO-Project No.: GZ S09-60-321.50-EUR 10/22, SoH-Project No.: ER-UKR22.11

Для бажаючих взяти участь у тендері подаємо в додатках всю необхідну документацію.

Додаток 1. Технічні вимоги до предмета закупівлі

Додаток 2 Договір Косівська

Додаток 3 Кваліфікаційні вимоги

Додаток 4 Комерційна пропозиція Косівська Поляна

Додаток 5. Self-Declaration concerning exclusion grounds

Оголошення Косівська Поляна

Запрошення на участь у тендері. Анталовці

Управління Мукачівської Греко-Католицької Єпархії запрошує до участі у тендері у рамках співпраці з німецькою гуманітарно організацією “Знаки надії” ( „Sign of Hope”) по допомозі внутрішньо переміщеним особам і в облаштування для них можливості тимчасового проживання в центрі духовної освіти в с. Анталовці, Ужгородського району. 

Назва проекту:

«Ремонтні роботи в центрі духовної освіти Мукачівської греко-католицької єпархії в с. Анталовці, вул. Миру 1а, Ужгородського району, Закарпатської області»

(код ДК 021:2015:45000000-7 – Будівельні роботи та поточний ремонт)

Дана співпраця реалізовується в рамках Проекту «Проект реагування на надзвичайні ситуації для ВПО в Україні та українських біженці в Словаччині» GFFO-Project No.: GZ S09-60-321.50-EUR 10/22, SoH-Project No.: ER-UKR22.11

Для бажаючих взяти участь у тендері подаємо в додатках всю необхідну документацію.

Додаток 1. Технічні вимоги до предмета закупівлі

Додаток 2 Договір Анталовці

Додаток 3 Кваліфікаційні вимоги

Додаток 4 Комерційна пропозиція Анталовці

Додаток 5. Self-Declaration concerning exclusion grounds

Оголошення Анталовці