Перейти до вмісту

“Діти Світла”

Отже, продовжуємо пізнавати історію наших молодіжних організацій, і сьогодні піде мова про одну дуже цікаву спільноту молоді з Ужгорода.
 
Ця молодь від самого початку свого заснування виділялася своїм співучим характером, і ця спільнота, яка діє при парафії Священномученика Йосафата і Всіх Святих м.Ужгород, м-рн. Шахта-“Діти Світла”.
 
Дана молодіжна спільнота розпочала свою діяльність з моменту заснування парафії у березні 2002 року. Духівником центру «Діти Світла», який був зареєстрований Молодіжною комісією МГКЄ 14.02.2003 року, став парох о. Володимир Ковтик. Помічником і модератором стала його дружина п. Вікторія Ковтик. Молодь центру брала активну участь у житті парафії, а також у єпархіальних молодіжних заходах. На парафії кожного року, у Різдвяному часі, готували вертеп, різні тематичні вистави на Паску, Св Валентина, День Нар. І.Франка і таке інше. Також були учасниками, та переможцями фестивалів духовної пісні, олімпіад спортивних а також різних заходів. Часто брали участь у реколекціях як на парафії, так і за межами її. Їздили в паломництва та в літні табори відпочинку.
 
Вони завжди брали і беруть активну участь у всіх єпархіальних заходах, і не дивлячись на то що вже не одне покоління змінило склад спільноти, бо вже підросли діти тих, які були на початку заснування. Особливим лейблом був їх спів, особливо соліста і гітариста Міші, а тепер вже із малим сином