2014-03-16ПАРАФІЯ

Архіпастирський візит до Свято-Вознесенської парафії села Мала Розтока

У другу Неділю святої Чотитиридесятниці Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію села Мала Розтока Білецького деканату. При дверях храму владику Мілана зустрів ієромонах Олександр (Нємчінов), який є адміністратором парафії, та молодь із запашним караваєм та теплими словами привітання.

На урочисту Літургію зібралося багато вірників, щоб разом зі своїм Пастирем воздати хвалу Милосердному Господу. У своєму архіпастирському слові владика наголосив на важливості молитви за мир в Україні та її цілісність, а також про примирення у Великому пості зі своїми ближніми, щоб з примиреним серцем разом зустріти Світле Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

По завершені Служби Божої кожен з вірних міг в особливий спосіб прикластися до ікони з мощами святих Кирила і Методія та папи Климента, а також через заступництво святителя Климента, який постраждав мученицькою смертю у Криму, попросити про мир у нашій Державі, а зокрема у Криму.

Закладання основи Свято-Вознесенського храму відбулося 1848 році при служінні владики Василія Поповича, а освячення - 1858 року. Розпис іконостасу здійснили відомі художники Фердинанд Видра та Іван Вайріх за владики Степана Паньковича, який у травні 1868 року на празник Вознесіння Господнього його освятив.