2012-09-05ФЕСТИВАЛЬ

Вони довели, що зірки досяжні

З 23 по 25 серпня на Закарпатті проходив фізкультурно-мистецький фестиваль “Зірки досяжні”, головним ініціатором якого стала Ужгородська громадська організація - спілка туризму для людей з обмеженими фізичними можливостями "Відродження". У святі взяли участь люди з обмеженими можливостями здоров'я з різних регіонів України, серед який були і вірники Мукачівської греко-католицької єпархії.

В рамках фестивалю відбулося сходження на полонину Руну людей з обмеженими фізичними можливостями. Приятелі спільноти “Віра і Світло” та о. Владислав Ігнатишин також радо долучилися до запланованої акції.

Мабуть символічно, що сходження відбулося саме в День Незалежності України, адже учасники в цей день справді показали незалежність від своїх фізичних можливостей. Вони довели вже вкотре, що є людьми з обмеженими фізичними можливостями лише через те, що наше суспільство їх обмежує.

Сходження розпочалося з молитви, яку провадив о. Владислав. Протягом усього шляху від учасників часто можна було почути слова подяки Господу Богу за можливість бути там. Панувала атмосфера надзвичайної радості та захоплення: захоплювалися красою природи, чистим повітрям, любов’ю та уважністю, яку кожен проявляв один до одного.

На вершині ми мали подячний молебень та нагородження всіх учасників. Одна з учасниць сказала: «Ми є так близько до неба…». Йшлося не тільки про відстань, яку ми подолали, але насамперед те, що всі відчували на собі незвичайну любов та милосердя Небесного Отця. З одного боку, люди в інвалідних візках, люди, що втратили здатність бачити чи чути, відчували величезну любов та підтримку всіх людей доброї волі, які допомагали їм. А з іншого боку, всі волонтери, організатори цієї події так щиро ділилися своїм серцем, своєю допомогою та приязню. Справді Небо було так близько до нас.

Слава Богу за всіх учасників та за можливість бути разом!
Слава Богу за красу творіння, що не перестає дивувати!
Слава Богу за любов, якою наповнив наші серця!

 Учасник фестивалю

Фотографії з події