2014-08-23ПАЛОМНИЦТВО

Відбулася Восьма молодіжна проща молоді нашої єпархії до мощей Блаженного Теодора

22 серпня з молитви – молебня до Блаженного Теодора у Свято-Вознесенському соборі м. Хуст, розпочалась уже традиційна піша проща молоді до Великого Бичкова, місця народження Блаженного Теодора. Чимало молоді зібралося, щоб молитовно здійснити паломництво до мощей нашого Блаженного. Не дивлячись на літню спеку, понад 500 молодих осіб разом з священнослужителями вирушили в дорогу. В часі паломництва отці уділяли Тайну Покаяння, котра є важливою складовою кожного паломництва, щоб з чистою душею і серцем приступати до прийняття Євхаристії. Цілу дорогу супроводжував її покровитель – Блаженний Теодор. Ікону Теодора з укладеними до неї частинки Його мощей, молодь проносила по всіх населених пунктах дороги. Молоді свідки віри змушували багато людей виходити на вулиці чи зупинятись на автівках, щоб почути спів духовних пісень і молитви та задуматися над власною дорогою свого життя.

На місцях-зупинках на короткий відпочинок, у храма лунав Акафіст до Теодора. Багато вірників, щоб підкріпити фізичні сили молоді приносили для поживи голубці та бутерброди, котрі молодь ласувала з великим  апетитом. Перший день паломництва закінчився Літургією у м. Тячів, котру очолив вікарій Хустського вікаріату митр. прот. Тарас Ловска.

Другий день паломництва розпочався Архієрейською Службою Божою, яку очолив Преосвященний владика Мілан у храмі Верховних апостолів Петра і Павла  смт Тересва Тячівського деканату. У Літургії та в часі всього паломництва в особливий спосіб лунала молитва за мир в Україні, а також подяка Господу за дар життя.

Цей день паломництва, молодь з владикою Міланом завершила у смт Великий Бичків, місце народження Блаженного Теодора, де у Свято-Успенськом храмі молилися Велику вечірню.

24 серпня на День Незалежності молоді паломники разом з Преосвященним владикою Нілом, вознесуть молитву за дар паломництва та за Незалежну Україну.