Увага!

Сервіс "Читання Святого письма" є у стані розробки
та працює у режимі обмеженої функціональності.


[DEBUG:][GEN7.1-5;PRV8.32-9.11]

Буття

7.1-5

1. Господь сказав до Ноя: "Увійди ти і вся твоя родина в ковчег, бо тебе одного з цього роду побачив я праведним передо мною. 2. Зо всякої чистої скотини візьмеш по семеро до себе, самців і самиць, а з нечистої скотини по парі, самця й самицю. 3. З птаства піднебесного теж по семеро, самців і самиць, щоб зберегти живим насіння по всій землі. 4. Ще бо сім днів, і я пошлю дощ на землю, сорок днів і сорок ночей, і вигублю з лиця землі всі сотворіння, що їх я створив. 5. І зробив Ной усе, як велів йому Господь.

Приповідки

8.32-9.11

 8  32. Отож, тепер, діти мої, слухайте мене: щасливі тії, що дороги мої пильнують! 33. Слухайте науки й будьте мудрі, не гордуйте нею. 34. Щасливий чоловік, що мене слухає, що день-у-день біля дверей моїх чуває, біля моїх одвірків стоїть на сторожі! 35. Бо хто мене знаходить, той життя знаходить й осягає від Господа ласку. 36. Кому ж мене бракує, той свою душу кривдить; всі мої ненависники - смерть полюбляють.” 37. 

 9  1. Мудрість собі будинок збудувала і витесала сім стовпів до нього. 2. Забила свої жертви, вина свого налила і стіл свій теж приготувала. 3. Послала своїх служниць, щоб оповістити, по щонайвищих закутках у місті: 4. Хто простодушний, нехай сюди заверне, безумному ж вона сказала: 5. “Ходіте, мій хліб їжте, і вино, що я приготувала, пийте; 6. киньте безумство - й житимете, ходіть дорогою розуму.” 7. Хто хоче кепкуна наставляти, напитає собі неславу, а сором - хто докоряє грішникові. 8. Не докоряй кепкунові, а то він тебе зненавидить; докоряй мудрому, - він тебе полюбить. 9. Дай мудрому пораду, він стане ще мудрішим; навчи праведника, і він знання побільшить. 10. Початок мудрости - острах Господній; спізнання Всесвятого - розум. 11. Бо мною продовжиться вік твій, роки життя твого причиняться.